stolik OLD KING

Nowy wymiar obcowania z naturą. Stoliki z limitowanej kolekcji BLACK OAK, dostępne tylko w pojedynczych egzemplarzach. Stworzone z najbardziej ekskluzywnego i cennego rodzaju drewna europejskiego – czarnego dębu, zwanego też polskim hebanem. Jest to drewno dębowe, któremu natura nadała taką barwę podczas kilku wieków leżenia na dnie rzeki (szacowany wiek drewna użytego w tej kolekcji to 1000-1500 lat). Po wyciągnięciu z wody odpoczywało, schnąc 27 lat. Następny etap to już bardzo mozolna i trudna obróbka, która pozwoliła mi wydobyć dzikie piękno z tych kawałków drewna.
Naturalne pęknięcia i ślady po insektach wypełnione czarną żywicą. Całość wykończona bezbarwną mieszanką olejów i żywic roślinnych. Nogi wykonane ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny mat.

Wszystkie pozycje z kolekcji BLACK OAK wystepuja w pojedynczych egzemplarzach. Zdjęcia przedstawją dokładnie ten egzemplarz, który jest oferowany.

Dostępne wymiary:

długość 80 cm, szerokość 75-78 cm, wysokość 38,5 cm, grubość 8,5 cm            Cena: 5600 zł  4760 zł (cena promocyjna ważna do końca lipca)

Dostawa bezpłatna.
W sprawie zamówienia proszę o kontakt.                                                                Stan: dostępny

 

Kontakt